úterý 26. dubna 2016

Semifinále Champions league? To je Manchester City versus Real Madrid

Semifinále jak má být. Anglický tým Manchester City narazí v semifinále Ligy mistrů na španělský gigant Real Madrid. Manchester City se takhle daleko dostal vůbec poprvé. Určitě to bude zajímavé. Tato grandiózní bitva nemá favorita.

Velká hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo nebyla k dispozici v posledních duelech. Dnes by ale ve veledůležitém utkání neměla chybět. Stejně tak kolega Ronalda z útoku Karim Benzema, který se potýkal se zdravotními problémy by už měl hrát. Díky těmto dobrým zprávám bychom měli vidět jeden z nejlepších útoků světa. Bale, Ronaldo a Benzema.  To je obrovská síla. Rychlost, technika, přesnost a gólový stroj.

Manchester má ovšem také hvězdný útok. Agüero je malý, hbitý a skvělý na míči. Dát gól pro něj není problém. Letos jich nastřílel v Premier league 23. City má také výborné hráče, kteří umějí gól připravit. Podívejte sami. De Bruyne, Silva a nebo Navas.

City má však jednoho důležitého hráče základní sestavy na marodce. Je jím záložník Yaya Touré z Pobřeží slonoviny. Několikanásobný vítěz ankety Fotbalista Afriky.

Manchester začíná dvojzápas na domácím stadionu. Anglický tým se několik let pokoušel se silným týmem dobýt Evropu, avšak pořádně promluvit do pořadí Ligy mistrů se mu povedlo až letos. Bude to bitva dvou nablýskaných velkoklubů. Kdo projde do velkého finále se dozvíme 4.května v noci.